کود شیمیاییمقایسه کالا (0)


کود اوره

کود اوره

کود اوره این ماده به شکل بلور های سفید رنگی است که حاوی 46% نیتروژن است و به طور گسترده در صنعت کشاورزی به عنوان افزودنی خوراک حیوان و کود..

54,625 تومان

کود دی آمونیوم فسفات

کود دی آمونیوم فسفات

کود دی آمونیوم فسفاتکود دی آمونیوم فسفات از جمله کودهای 2 عنصره محسوب می­شود که حاوی ازت و فسفر می‌باشد. این کود در نواحی و مواقعی که خاک دچار فقر ازت..

140,000 تومان

کود سولفات آمونیوم

کود سولفات آمونیوم

کود سولفات آمونیوم  نمک غیر آلی با کارایی بسیار زیاد است. مهم‌ترین کاربرد آن تهیه کود شیمیایی است. این ماده شامل ۲۱% نیتروژن به شک..

95,000 تومان

کود سولو پتاس

کود سولو پتاس

سولو پتاس یا سولفات پتاسیمبا فرمول شیمیایی KSO4 که با نام تجاری سولوپتاس نیز شناخته شده است یکی از پرکاربرد ترین و بی ضرر ترین کودهای معدنی ..

90,000 تومان

کود سوپرفسفات گرانول

کود سوپرفسفات گرانول

کود سوپر فسفات گرانولکود سوپر فسفات دارای ، 21/5 درصد فسفر کل میباشد که میزان فسفر محلول در آب در کود تولیدی این شرکت حداقل 16 درصد میباشداین کود..

66,000 تومان

کود کلرور پتاسیم

کود کلرور پتاسیم

کود کلرور پتاسیم پتاسیم به همراه ازت و فسفات سه عنصر حیاتی برای تشکیل ساختار های گیاهی و رشد و نمو محولات زراعی می باشند. کمبود پتاسیم در گیاهان موجب..

55,000 تومان

کود گوگرد

کود گوگرد

کود گوگردکود گوگرد از کودهایی است که معمولاً در کشاورزی برای اصلاح خاک مورد استفاده قرار می‌گیرد.کمبود گوگرد در خاک‌هائی که به شدت در م..

25,000 تومان

نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)