• توفوردی

توفوردی

این علف کش در بازار با نام تجاری یو46کمبی فلوید U 46 combi  fluid  67.5% SL - وجود دارد. سم کشاورزی توفوردی+ ام سی پی آ علف کشی است هورمونی، انتخابی و سیستمیک که دارای 360 گرم توفوردی و 315 گرم ام سی پی آ بصورت نمک آمینه در هر لیتر می باشد. این علف کش از سموم کشاورزی است که بصورت پس از رویش علفهای هرز پهن برگ در مزارع گندم و جو مصرف می گردد و بسرعت از طریق ریشه و برگ جذب شده و در گیاه منتقل می شود. همچنین بصورت یک جلوگیری کننده از رشد از طریق تأثیر در فعالیت اکسین وایجاد اختلال در تنفس و رشد ، علفهای هرز را از بین می برد. توفوردی+ ام سی پ آ پس از 4-1 هفته در اثر رطوبت و درجه حرارت خاک تجزیه شده و اثری از آن باقی نمی ماند. علیرغم اینکه این علف کش برای ماهیها سمی نیست از ریختن بقایای این سم در آبهای جاری و زیرزمینی خودداری نمائید. این سم برای زنبور عسل سمی نیست.


مکانیسم اثر:
نحوه تاثیر توفوردی+ ام سی پی آ به این صورت می باشد که ماده هورمونی آن به علت خاصیت سیستمیک توسط علفهای هرز پهن برگ از طریق برگ و ساقه جذب شده و سپس به تمام اندامهای علف هرز انتقال می یابد. توفوردی+ ام سی پی آ باعث تشدید تنفس و رشد غیر طبیعی و سریع علف هرز می شود که منجر به تحلیل رفتن مواد غذایی در گیاه و نهایتاً باعث از بین رفتن و مرگ علف های هرز می گردد.


موارد مصرف:
توفوردی+ ام سی پی آ جهت کنترل علفهای هرز پهن برگ شامل خردل وحشی، تربچه وحشی، شلمی، انواع بی تی راخ، انواع خلر وحشی، انواع پنیرک، انواع شقایق، انواع ماشک، کنگر وحشی، شیرین بیان، سرشکافته، سلمه تره، پیچک، تلخه، ماستونک و.. در مزارع گندم و جو.


جهت خرید و فروش بذر، خرید بذر اینترنتی، خرید توفوردی، خرید سموم کشاورزی، خرید انواع سم کشاورزی، خرید بذر، خرید کود شیمیایی، خرید کود کشاورزی با فروشگاه سم بپاک یا اپلیکیشن آنلاین و هوشمند تخصصی کشاورزی بپاک بشماره 09123571522 و 09381325274 تماس حاصل فرمایید

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

توفوردی

  • مدل کالا: رجا شیمی
  • موجودی: در انبار
  • 0 تومان


برچسب ها: خرید سموم کشاورزی، خرید سم کشاورزی، فروشگاه سم، سم کشاورزی، سموم کشاورزی، توفوردی،علف کش، توفوردی علف کش، سم علف کش توفوردی، سم توفوردی، سم توفوردی برای ذرت، سم توفوردی برای گندم، سم توفوردی برای گندم و جو،علف کش توفوردی