• سم پروپارژیت

پروپارژیت

پروپارژیت کنه کشی غیر سیستمیک با اثر تماسی و دوام طولانی می باشد. این سم با نام تجاری امایت (Omite) و فرمولاسیون (EC 57%) در بازار موجود می باشد. پروپارژیت از گروه سولفیت ها بوده که از طریق تنفس هم بر روی کنه ها تاثیرگذار است. این سم در بسته بندی های یک لیتری از شرکت های مختلف مانند آریا شیمی، گل سم گرگان، فاراد، گل شیمی سپاهان، گیاه و نمبار در بازار موجود است. دوره کارنس پروپارژیت ۱۴ روز می باشد. از مصرف این سم بر روی به و گلابی باید خودداری شود.

امایت

امایت در ایران برای کنترل کنه تارعنکبوتی در پنبه و سویا ، در چغندرقند،کنه در پسته ، کنه قرمز اروپایی در درختان میوه ، کنه در حبوبات ، کنه پا کوتاه در چای ، کنه دو نقطه ای در درختان جنگلی و گیاهان غیر مثمر ، کنه قرمز اروپایی در درختان سیب و کنه دو لکه ای در لوبیا توصیه می شود. LD50 پروپارژیت (میزان سمیت) برای پستانداران ۲۸۰۰ میلی گرم بر کیلوگرم می باشد. 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سم پروپارژیت

  • مدل کالا: رجا شیمی
  • موجودی: در انبار
  • 93,100 تومان


برچسب ها: خرید سموم کشاورزی، خرید سم کشاورزی، فروشگاه سم، سم کشاورزی، سموم کشاورزی، امایت سم،پروپارژیت سم،کنه کش امایت، پروپارژیت، کنه کش پروپارژیت، سم کنه کش پروپارژیت، کنه کش اومایت، سم اومایت، سم کنه کش اومایت، قارچ کش اومایت