• سم پریمور

سم پریمور (پیریمیکارب)

حشره کش  انتخابی

این سم با نام تجاری پریمور با دو فرمولاسیون (WP 50%) و (DF 50%) در بازار تولید و عرضه می شود.پریمور حشره کش عصبی می باشد که مکانسیم آن مهار کننده آنزیم کولین استراز است. در صورت توصیه پزشکی برای برخی از کارگران مبنی بر ممنوعیت کار با این مواد، باید ازاستفاده آن خودداری کرد.  این سم برای مقابله با شته هایی که به سموم فسفره مقاوم شده اند کاربرد دارد. دوره کارنس پریمور برای کلزا، غلات، ذرت و کاهو گلخانه ای ۱۴ روز، ذرت شیرین ۳ روز، آلو،کاسنی و مراتع ۷ روز، خیار، گوجه، و فلفل گلخانه ای، ۲ روز، سبزیجات ۲۴ ساعت، سایر محصولات خوراکی ۳ روز و برای گل ها و گیاهان زینتی صفر می باشد.

پریمور 

پریمور  توسط ریشه جذب شده و به تمام بافت های چوبی منتقل می شود. سم پاشی به محض مشاهده شته ها باید آغاز شده و در صورت نیاز تکرار شود. حداکثر دفعات سم پاشی برای هر محصول، ۲ بار می باشد.  برای محلول پاشی کلم ها بهتر است از یک خیس کننده غیر یونی استفاده و در خیار و گوجه کنترل شیمیایی به صورت آبیاری نسبت به روش محلول پاشی ارجحیت دارد، به خصوص زمانی که در کنترل تلفیقی از شکارچی ها استفاده شود. در صورتی که آفات مقاوم شده باشند کنترل رضایت بخشی حاصل نمی شود. برای سم پاشی گیاهان زینتی باید قبل از سم پاشی، در یک سطح کوچک تست شود.

موارد مصرف:

گلوگاه انار

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سم پریمور

  • مدل کالا: مشکفام
  • موجودی: در انبار
  • 242,100 تومان


برچسب ها: خرید سموم کشاورزی، خرید سم کشاورزی، فروشگاه سم، سم کشاورزی، سموم کشاورزی، پیریمیکارب سم، سم پریمور، سم پیریمیکارب، سم پیریمیکارب پریمور، سم حشره کش پریمور،سم شته کش پریمور، سم شته پریمور،